Genel Bakış

Değerli iş ortaklarımız ve çok kıymetli müşterilerimiz;

16 yıl önce faaliyete başladığımız ticari serüvenimizde Reklam - Matbaa - Digital Baskı - Fotoğrafçılık ve İnteraktif Reklamcılık alanlarında elde edilen başarı ve istikrar ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Creative Young Designer Kısaca CYD markası farklı fikir ve çözümler üreten genç bir topluluk olarak faaliyete geçmiş Kurumsal Kültürü ile genişlemekte olan bir işletmedir. Doğru zamanda doğru yatırımlar gerçekleştiren, faaliyetlerinde " doğru hizmet, mesleki ahlak ve haklı ticaret " ilkeleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Ticarette hedefimiz insanların doğru ve güvenilir hizmetleri başarıyla sunabilmektir. Müşterilerimizin referansları bizim için değerli olmakla beraber 16 yıldır bizi tercih eden ve referans sistemiyle büyüyen bir işletme olarak mutluluk ve gurur duymaktayız... 

CYD Advertising Group 6 Farklı şirketiyle faaliyet göstermektedir.

CYD Graffik's 
Reklam Ajans Hizmetleri üretmek amacıyla kurulmuş ve grubun temel şirketi olmuştur. Kurumsal Kimlik Oluşturma - Marka Yönetimi - Marka Üretimi - Kurumsal Danışmanlık - Katalog Tasarımı konularında hizmet vermektedir. 

CYD Hosting 
Kurumsal Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri verilen müşterilere yönelik olarak İnternet Hosting Hizmetleri vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. İzmir Data Merkezi'nde gelişmiş sunucularda sadece kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

CYD OfsetBaskı
Grafik çalışmalarında müşterilerimizin talepleri üzerine baskı ve digital baskı hizmet birimi olarak 2011 yılında kurulmuştur. Ofset Matbaada 50x70 4+1 Lithrone Baskı Makinesi, Geto, 2 Renk Baskı Makinesi ile hizmet vermektedir. 

CYD Digital Fotoğrafçılık 
2013 yılında CYD PhotoStudio markamızın yenilenmiş ismi olarak kurulmuştur. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Elinhcrom Paraflaş Işık Sistemi ve Profesyonel Canon Fotoğraf Makina Teknolojisiyle Kurumsal Kimlik için gerekli olan fotoğraf çekimleri - katalog çekimleri - ürün çekimleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Digital Baskı teknolojisinide müşterilerimize sunmaktadır. Gelişmiş FujiFilm UviStar 5mt Digital Dış Mekan Baskı Makinesi - HP İç Mekan Baskı Makinesi - Kodak Nexpress Digital Baskı Bakinesi ile prova-poster-vinil-one way vision - folyo baskı - latex baskı - Zund Kesim konularında faaliyet göstermektedir.

CYD Restaurant Otomasyon Sistemleri
2016 yılının son çeğreğinde SambaPOS sistemlerinin bayiliği alınmış restaurant sektöründeki hizmet faakiyetlerimize pos sistemi de eklenmiştir.

CYD Bilişim Teknolojileri
2006 yılından beri şirket içi hizmet veren işletmemiz 2017 yılı itibariyle şirket dışı işletmelere ürün tedarik, servis ve bakım hizmetleri gibi Bilişim Teknolojileri danışmanlığı ve teknik servis hizmeti vermektedir.

CYD entegre hizmet ve güvenilir çözüm sunan bir işletme olarak sizlere hizmet vermektedir. Güvencemiz müşterilerimizin duyduğu güven ve mesleğimize olan saygımızdır.

CYD Advertising Group | design. create. inspire.