CYD REKLAMCILIK OFSET BASKI VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
ERKANALTUN tarafından 1999 yılında bir fikirle başlayan ve sonrasında 2005 yılında markalaşma sürecini tamamlayarak yoluna devam eden CYD Reklamcılık sektöründeki 18 yıllık bilgi birikimiyle güvenle ilerlemektedir. CYD Reklamcılık Reklam Ajans Hizmetleri - Matbaa - Digital Baskı - Fotoğrafçılık ve Dijital Reklamcılık alanlarında elde edilen başarı ve istikrar ile faaliyetlerini genişletmiştir. CYD markası farklı fikir ve çözümler üreten genç bir topluluk olarak faaliyete geçmiş Kurumsal Kültürü ile genişlemekte olan bir işletmedir. Doğru zamanda doğru yatırımlar gerçekleştiren, faaliyetlerinde " doğru hizmet, mesleki ahlak ve haklı ticaret " ilkeleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Bizim için başarı sürekliliktir ve sürekli çalışabildiğimiz müşterilerimizdir.

BİZ NELER YAPMAKTAYIZ!

REKLAM
İşletmeler için en doğru ve en sağlıklı reklam mecralarında etkin tanıtımlar uygulamasını sağlamak için görsel medyayı iyi kullanmayı amaç ediniriz. Yapılacak her çalışma sonuçlarıyla takip edilir ve markanın ilerleme raporları, satış rakamları arasında istatistiki değerler belirlenir. Bu anlamda markanın ilerlemesi amacıyla görüşler ve yeni fikirler sunulur.

TASARIM
Üretilen fikirler tasarımlanır ve tasarımlar markanın bütünlüğüne uygun hale dönüştürülür. Bizim için tüm tasarımlar markanın bütünlüğünü, kurumsal yapısına uygun ve süreklilik arz eden çalışmalar olmasına özel gösteririz.

İNTERNET
Günümüz iletişim teknolojisi olan interneti doğru kullanmak en etkili bilinirliliği artırma yöntemidir. Bu anlamda markanızın doğru analiz edilmesi ve işletmenizin kurumsal anlamda doğru ifade edilebilmesi için amacına uygun, pratik ve hızlı internet sitesi tasarımlarını gerçekleştirmeyi amaç ediniriz.  Bu anlamda CYD Business TR Web Sistemi üretilmiş 12 yıldır üzerinde çalışılmaya devam edilmektedir.

KURUMSALIK
Kurumsal şirketlerin ve markaların bir vizyon ve misyon içinde faaliyetlerine devam etmesidir. Kurumsallıkta müşteri ilişkileri ve üretim disiplini önem arz eder ve markanın kalite değerleri yükselir.  Kurumsallaşma kimliğini tamamlamış bir marka rakipleri karşısında bir adım önde olmak anlamını taşır. CYD, bu bilinçle işletmelerin ve markaların kurumsal kimlik çalışmalarında titizlik gösterir ve markanın ilerleyişinde danışmanlık hizmetide vererek ajans hizmetlerini birleştirir. OutOffice uygulaması sayesinde periyodik denetleme, otokontrol süreciyle eksiklikler görülür ve hızlı bir sistemle bu eksiklikler giderilebilir. Örnek olarak kullanacağınız kartvizit bir markanın değerini prefesyonelliğini ve kalitesini gösterir. CYD, bu anlamda Kurumsal Danışmanlık hizmeti vermekte ve işletmelerin geleceğe doğru adımlar atmasına destek olmaktadır.

OFSET BASKI
Tüm reklam ajansları bünyelerinde üretim bulundurmak yerine üretimi dış alımlarla yaptırmayı tercih etmektedir. Bu durum maliyetleri artırmakta ve yüksek ücretlerle karşılaşmaya neden olunmaktadır. CYD, bu amaçla maliyetlerini düşürmek için 2009 yılında ortak başladığı matbaa üretimine yine daha rekabetçi ve hızlı termin istemiyle 2016 yılı itibariyle fason üretime geçmiştir. Üretiminlerin her safhasında yetkili personelimin denetiminde ve kontrolünde %96-99 renk uyumu standartı ile daha uygun ve daha hızlı iş çözümü CYD Ofset Baskı Merkezi’nde hizmetinizde.

FOTOĞRAFÇILIK
Müşterilerimizin isteği ve talebi üzerine Elinchrom Işıklandırma Ekipmanlarıyla donattığımız profesyonel ışıklandırma cihazlarımız Canon Mark III ile çekilen yüksek çözünürlük görseller ile komple hizmet sunulmaktadır. Profesyonel olarak Sektörel ürün çekimi ( Mobilya sektörü, Mobilya aksesuar sektörü ( kulp ve aksesuarlar ), Restaurant görsel çekimleri, Metal ürün çekimleri, Rulman, Çelik Kapı, Kozmetik, Gıda ve bir çok farklı görsel çekiminde yüksek başarı elde edinilmiş ve yüksek çözünürlüklü profesyonel kataloglar tasarlanarak baskısı gerçekleştirilmiştir.